POLİS HAFTASINDA ALİAĞA’DA KLASİK OTOMOBİLLER VE MOTORSİKLETLER

Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatının 174’üncü kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında pazar günü, Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş`ın organize ettiği etkinlikler kapsamında Aliağa`ya 40 adet klasik otomobil ve 200 adet motorsiklet geldi.


10 Nisan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatının 174’üncü kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Aliağa İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş`ın organize ettiği etkinliklere İzmir Klasik Otomobilciler Derneği’de katıldı. Yapılan etkinlik kapsamında Aliağa ’ya 40 adet gelen klasik otomobil ve 200 adet motorsiklet ilk önce Emniyet Müdürlüğü önünde toplandılar. Aliağa Kaymakamı Erhan Günay’ ın da klasik bir otomobile binerek katıldığı konvoy, Hürriyet caddesi üzerinden plajlar mevkii, İstiklal caddesi ve Hükümet caddesi dahil uzun bir konvoy oluşturularak tur atıldı. Konvoy Cumhuriyet Meydanı gelerek, Atatürk Anıtı önünde İstiklal Marşı okundu. Şehit ve Gazilerimiz için okunan dua’dan sonra folklor gösterilerileri yapıldı.
İzmir Klasik Otomobilciler Derneği’ne ve motorculara katılımlarından dolayı Kaymakam Erhan Günay ve Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş tarafından plaket verildi. Lokma hayrının da yapıldığı etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir