MUHTEŞEM YÜZYIL OYUNCULARI URLA’YA KORUNCUKLAR İÇİN GELİYOR

Eğitim hakkı risk altındaki kız çocuklarına hizmet verecek Koruncukköy Urla’nın 17 Nisan Çarşamba günkü açılışına, bu projeye başından bu yana destek veren; Muhteşem Yüzyıl dizisi oyuncularından Halit Ergenç, Selma Ergeç, Selim Bayraktar, Berrak Tüzünataç, Pelin Karahan gibi sanatçılar katılacak.

Koruncuk Vakfı eğitim hakkı risk altındaki kız çocuklarına hizmet verecek Koruncukköy Urla’yı İzmir’de açıyor.

KORUNCUKKÖY URLA “MUHTEŞEM” BİR AÇILIŞLA KORUNCUKLARI KARŞILIYOR

Kuruluşunun 40. yılını kutlayan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar (Koruncuk) Vakfı, İstanbul’daki Koruncukköy Bolluca’da bugüne kadar yüzlerce çocuğa sıcak bir yuva sağladı ve sağlamaya devam ediyor. Vakıf şimdi de Türkiye’nin dört bir yanından gelecek, eğitim hakkı risk altında olan çocuklara hak ettikleri koşulları sağlamak için Koruncukköy Urla’nın kapılarını açmanın mutluluğunu yaşıyor.

Koruncuk Vakfı İstanbul ve İzmir yönetim kurulunun, Muhteşem Yüzyıl dizisi yapımcısı TİMS Productions sahibi Timur Savcı ve eşi Banu Savcı’nın, cemiyet ve iş hayatının önde gelen isimlerinin katılacağı bu anlamlı etkinliğe, Cihan Okan ve orkestrası renk katacak.

Eğitim hakkı risk altında olan kız çocuklarına hizmet verecek olan Koruncukköy Urla’da, ihtiyaç sahibi olan ailelerin okumak isteyen çocuklarına barınma, okul ihtiyaçları, etüt, kişisel gelişimi güçlendirecek sosyal, kültürel ve sportif aktivite, rehberlik ve kariyer danışmanlığı desteği sağlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir